APTC60AM35T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APTC60AM35T1G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 600V 72A SP1
listoch: 1.APTC60AM35T1G.pdf2.APTC60AM35T1G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APTC60AM35T1G
Číslo dielu APTC60AM35T1G Výrobca Microsemi
popis MOSFET 2N-CH 600V 72A SP1 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2480 pcs Dátový hárok 1.APTC60AM35T1G.pdf2.APTC60AM35T1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5.4mA Balík dodávateľov zariadení SP1
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 72A, 10V
Výkon - Max 416W obal Bulk
Balík / puzdro SP1 Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 518nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge) Funkcia FET Standard
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 600V Detailný popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 600V 72A 416W Chassis Mount SP1
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 72A