APT84F50L
MicrosemiMicrosemi
APT84F50L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT84F50L
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 84A TO-264
listoch: APT84F50L.pdf
  • správa
Špecifikácie APT84F50L
Číslo dielu APT84F50L Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 500V 84A TO-264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4717 pcs Dátový hárok APT84F50L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-264 [L]
séria POWER MOS 8™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 42A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 1135W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-264-3, TO-264AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 13500pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 340nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V Detailný popis N-Channel 500V 84A (Tc) 1135W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 84A (Tc)