APT75M50L
MicrosemiMicrosemi
APT75M50L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT75M50L
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 75A TO-264
listoch: APT75M50L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APT75M50L
Číslo dielu APT75M50L Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 500V 75A TO-264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6156 pcs Dátový hárok APT75M50L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-264 [L]
séria POWER MOS 8™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 75 mOhm @ 37A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 1040W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-264-3, TO-264AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 11600pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 290nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 500V
Detailný popis N-Channel 500V 75A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 75A (Tc)