APT75GP120B2G
MicrosemiMicrosemi
APT75GP120B2G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT75GP120B2G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 100A 1042W TMAX
listoch: 1.APT75GP120B2G.pdf2.APT75GP120B2G.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
  • správa
Špecifikácie APT75GP120B2G
Číslo dielu APT75GP120B2G Výrobca Microsemi
popis IGBT 1200V 100A 1042W TMAX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4618 pcs Dátový hárok 1.APT75GP120B2G.pdf2.APT75GP120B2G.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 75A
Stav testu 600V, 75A, 5 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 20ns/163ns
Prepínanie energie 1620µJ (on), 2500µJ (off) séria POWER MOS 7®
Výkon - Max 1042W obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Variant Ostatné mená APT75GP120B2GMI
APT75GP120B2GMI-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 23 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT PT Nabíjanie brány 320nC
Detailný popis IGBT PT 1200V 100A 1042W Through Hole Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 300A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 100A