APT68GA60B2D40
MicrosemiMicrosemi
APT68GA60B2D40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT68GA60B2D40
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 121A 520W TO-247
listoch: APT68GA60B2D40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie APT68GA60B2D40
Číslo dielu APT68GA60B2D40 Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 121A 520W TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9221 pcs Dátový hárok APT68GA60B2D40.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 40A
Stav testu 400V, 40A, 4.7 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 21ns/133ns
Prepínanie energie 715µJ (on), 607µJ (off) séria POWER MOS 8™
Výkon - Max 520W obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Variant Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Standard Typ IGBT PT
Nabíjanie brány 198nC Detailný popis IGBT PT 600V 121A 520W Through Hole
Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 202A Prúd - zberač (Ic) (Max) 121A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
APT70GR120JD60
APT70GR120JD60
výrobcovia: Microsemi
popis: IGBT 1200V 112A 543W SOT227
Skladom: 3156 pcs
Stiahnuť ▼: APT70GR120JD60.pdf
RFQ
APT66F60B2
APT66F60B2
výrobcovia: Microsemi
popis: MOSFET N-CH 600V 70A TO-247
Skladom: 4120 pcs
Stiahnuť ▼: APT66F60B2.pdf
RFQ
APT68GA60B
APT68GA60B
popis: IGBT 600V 121A 520W TO-247