APT60GT60JR
MicrosemiMicrosemi
APT60GT60JR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT60GT60JR
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 93A 378W SOT227
listoch: APT60GT60JR.pdf
  • správa
Špecifikácie APT60GT60JR
Číslo dielu APT60GT60JR Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 93A 378W SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5187 pcs Dátový hárok APT60GT60JR.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 60A
Balík dodávateľov zariadení ISOTOP® séria Thunderbolt IGBT®
Výkon - Max 378W Balík / puzdro ISOTOP
Ostatné mená APT60GT60JRMI
APT60GT60JRMI-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Typ montáže Chassis Mount
Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 1.6nF @ 25V vstup Standard
Typ IGBT NPT Detailný popis IGBT Module NPT Single 600V 93A 378W Chassis Mount ISOTOP®
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 80µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 93A