APT60D100LCTG
MicrosemiMicrosemi
APT60D100LCTG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT60D100LCTG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264
listoch: 1.APT60D100LCTG.pdf2.APT60D100LCTG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie APT60D100LCTG
Číslo dielu APT60D100LCTG Výrobca Microsemi
popis DIODE ARRAY GP 1000V 60A TO264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10668 pcs Dátový hárok 1.APT60D100LCTG.pdf2.APT60D100LCTG.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2.5V @ 60A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Balík dodávateľov zariadení TO-264 [L] rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 280ns
obal Tube Balík / puzdro TO-264-3, TO-264AA
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 175°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1000V 60A Through Hole TO-264-3, TO-264AA
Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 1000V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 60A