APT40DS04HJ
MicrosemiMicrosemi
APT40DS04HJ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40DS04HJ
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOD DIODE 45V SOT-227
listoch: APT40DS04HJ.pdf
  • správa
Špecifikácie APT40DS04HJ
Číslo dielu APT40DS04HJ Výrobca Microsemi
popis MOD DIODE 45V SOT-227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4133 pcs Dátový hárok APT40DS04HJ.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 45V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 580mV @ 40A
technológie Standard Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Single Phase
Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 45V Chassis Mount SOT-227 Prúd - reverzné únik @ Vr 20mA @ 45V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 40A