APT40DC60HJ
MicrosemiMicrosemi
APT40DC60HJ Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT40DC60HJ
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu RECT BRIDGE 40A 600V SOT227
listoch: APT40DC60HJ.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APT40DC60HJ
Číslo dielu APT40DC60HJ Výrobca Microsemi
popis RECT BRIDGE 40A 600V SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1144 pcs Dátový hárok APT40DC60HJ.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) 600V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.8V @ 40A
technológie Silicon Carbide Schottky Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Single Phase
Detailný popis Bridge Rectifier Single Phase Silicon Carbide Schottky 600V Chassis Mount SOT-227 Prúd - reverzné únik @ Vr 800µA @ 600V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 40A