APT35GP120JDQ2
MicrosemiMicrosemi
APT35GP120JDQ2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT35GP120JDQ2
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 1200V 64A 284W SOT227
listoch: APT35GP120JDQ2.pdf
  • správa
Špecifikácie APT35GP120JDQ2
Číslo dielu APT35GP120JDQ2 Výrobca Microsemi
popis IGBT 1200V 64A 284W SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4748 pcs Dátový hárok APT35GP120JDQ2.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.9V @ 15V, 35A
Balík dodávateľov zariadení ISOTOP® séria POWER MOS 7®
Výkon - Max 284W Balík / puzdro ISOTOP
Ostatné mená APT35GP120JDQ2MI
APT35GP120JDQ2MI-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Typ montáže Chassis Mount
Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 3.24nF @ 25V vstup Standard
Typ IGBT PT Detailný popis IGBT Module PT Single 1200V 64A 284W Chassis Mount ISOTOP®
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 350µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 64A