APT33N90JCU3
MicrosemiMicrosemi
APT33N90JCU3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT33N90JCU3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 900V 33A SOT227
listoch: APT33N90JCU3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APT33N90JCU3
Číslo dielu APT33N90JCU3 Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 900V 33A SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2572 pcs Dátový hárok APT33N90JCU3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 26A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 290W (Tc) obal Tray
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 100V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 270nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET Super Junction Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 900V Detailný popis N-Channel 900V 33A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 33A (Tc)