APT30M70SVRG
MicrosemiMicrosemi
APT30M70SVRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT30M70SVRG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 300V 48A D3PAK
listoch:
  • správa
Špecifikácie APT30M70SVRG
Číslo dielu APT30M70SVRG Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 300V 48A D3PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4462 pcs Dátový hárok
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení D3 [S]
séria POWER MOS V® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 500mA, 10V
Zníženie výkonu (Max) 370W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5870pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 300V Detailný popis N-Channel 300V 48A (Tc) 370W (Tc) Surface Mount D3 [S]
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 48A (Tc)