APT30GF60JU2
MicrosemiMicrosemi
APT30GF60JU2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT30GF60JU2
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 58A 192W SOT227
listoch: 1.APT30GF60JU2.pdf2.APT30GF60JU2.pdf
  • správa
Špecifikácie APT30GF60JU2
Číslo dielu APT30GF60JU2 Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 58A 192W SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5450 pcs Dátový hárok 1.APT30GF60JU2.pdf2.APT30GF60JU2.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Balík dodávateľov zariadení SOT-227 séria -
Výkon - Max 192W Balík / puzdro ISOTOP
Ostatné mená APT30GF60JU2MI
APT30GF60JU2MI-ND
Prevádzková teplota -
NTC termistor No Typ montáže Chassis Mount
Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 1.85nF @ 25V vstup Standard
Typ IGBT NPT Detailný popis IGBT Module NPT Single 600V 58A 192W Chassis Mount SOT-227
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 40µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 58A