APT30D30BCTG
MicrosemiMicrosemi
APT30D30BCTG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT30D30BCTG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247
listoch: 1.APT30D30BCTG.pdf2.APT30D30BCTG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • správa
Špecifikácie APT30D30BCTG
Číslo dielu APT30D30BCTG Výrobca Microsemi
popis DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30092 pcs Dátový hárok 1.APT30D30BCTG.pdf2.APT30D30BCTG.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.4V @ 30A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 300V
Balík dodávateľov zariadení TO-247 [B] rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 25ns
obal Tube Balík / puzdro TO-247-3
Ostatné mená APT30D30BCTGMI
APT30D30BCTGMI-ND
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 1 Pair Common Cathode
Detailný popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 30A Through Hole TO-247-3 Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 300V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 30A