APT2X40DC60J
MicrosemiMicrosemi
APT2X40DC60J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT2X40DC60J
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 600V 40A SOT227
listoch: APT2X40DC60J.pdf
  • správa
Špecifikácie APT2X40DC60J
Číslo dielu APT2X40DC60J Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 600V 40A SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4431 pcs Dátový hárok APT2X40DC60J.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.8V @ 40A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení SOT-227 rýchlosť No Recovery Time > 500mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 0ns
obal Bulk Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Silicon Carbide Schottky
Konfigurácia diódy 2 Independent Detailný popis Diode Array 2 Independent Silicon Carbide Schottky 600V 40A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Prúd - reverzné únik @ Vr 800µA @ 600V Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40A