APT2X101D100J
MicrosemiMicrosemi
APT2X101D100J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT2X101D100J
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1KV 95A ISOTOP
listoch: APT2X101D100J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie APT2X101D100J
Číslo dielu APT2X101D100J Výrobca Microsemi
popis DIODE MODULE 1KV 95A ISOTOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4232 pcs Dátový hárok APT2X101D100J.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 2.5V @ 100A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Balík dodávateľov zariadení ISOTOP® rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 300ns
obal Tube Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC
Ostatné mená APT2X101D100JMI
APT2X101D100JMI-ND
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 175°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy Standard Konfigurácia diódy 2 Independent
Detailný popis Diode Array 2 Independent Standard 1000V 95A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Prúd - reverzné únik @ Vr 250µA @ 1000V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 95A