APT26M100JCU3
MicrosemiMicrosemi
APT26M100JCU3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT26M100JCU3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 26A SOT227
listoch: APT26M100JCU3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie APT26M100JCU3
Číslo dielu APT26M100JCU3 Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 26A SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2799 pcs Dátový hárok APT26M100JCU3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení SOT-227
séria POWER MOS 8™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 396 mOhm @ 18A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 543W (Tc) obal Bulk
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 32 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7868pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 26A (Tc) 543W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 26A (Tc)