APT24M120B2
MicrosemiMicrosemi
APT24M120B2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT24M120B2
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1200V 24A T-MAX
listoch: APT24M120B2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie APT24M120B2
Číslo dielu APT24M120B2 Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1200V 24A T-MAX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4243 pcs Dátový hárok APT24M120B2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení T-MAX™ [B2]
séria POWER MOS 8™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 630 mOhm @ 12A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 1040W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Variant Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 8370pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1200V Detailný popis N-Channel 1200V 24A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 24A (Tc)