APT22F100J
MicrosemiMicrosemi
APT22F100J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT22F100J
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 23A SOT-227
listoch: 1.APT22F100J.pdf2.APT22F100J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie APT22F100J
Číslo dielu APT22F100J Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 23A SOT-227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2692 pcs Dátový hárok 1.APT22F100J.pdf2.APT22F100J.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení ISOTOP®
séria POWER MOS 8™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 18A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 545W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro SOT-227-4, miniBLOC Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 9835pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 305nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V
Detailný popis N-Channel 1000V 23A (Tc) 545W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 23A (Tc)