APT20M38BVRG
MicrosemiMicrosemi
APT20M38BVRG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT20M38BVRG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 200V 67A TO-247
listoch: 1.APT20M38BVRG.pdf2.APT20M38BVRG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
60 pcs
  • správa
Špecifikácie APT20M38BVRG
Číslo dielu APT20M38BVRG Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 200V 67A TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6663 pcs Dátový hárok 1.APT20M38BVRG.pdf2.APT20M38BVRG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247 [B]
séria POWER MOS V® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 500mA, 10V
Zníženie výkonu (Max) 370W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 6120pF @ 25V Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 225nC @ 10V
Typ FET N-Channel Funkcia FET -
Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 200V
Detailný popis N-Channel 200V 67A (Tc) 370W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 67A (Tc)