APT17N80SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT17N80SC3G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT17N80SC3G
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK
listoch: APT17N80SC3G.pdf
  • správa
Špecifikácie APT17N80SC3G
Číslo dielu APT17N80SC3G Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 800V 17A D3PAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5141 pcs Dátový hárok APT17N80SC3G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení D3Pak
séria CoolMOS™ Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 11A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 208W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 800V Detailný popis N-Channel 800V 17A (Tc) 208W (Tc) Surface Mount D3Pak
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 17A (Tc)