APT14M120B
MicrosemiMicrosemi
APT14M120B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT14M120B
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1200V 14A TO-247
listoch: APT14M120B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie APT14M120B
Číslo dielu APT14M120B Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1200V 14A TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11020 pcs Dátový hárok APT14M120B.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247 [B]
séria - Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 7A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 625W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Ostatné mená APT14M120BMI
APT14M120BMI-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4765pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 145nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1200V Detailný popis N-Channel 1200V 14A (Tc) 625W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 14A (Tc)