APT1204R7BFLLG
MicrosemiMicrosemi
APT1204R7BFLLG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT1204R7BFLLG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1200V 3.5A TO-247
listoch: 1.APT1204R7BFLLG.pdf2.APT1204R7BFLLG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • správa
Špecifikácie APT1204R7BFLLG
Číslo dielu APT1204R7BFLLG Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1200V 3.5A TO-247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12569 pcs Dátový hárok 1.APT1204R7BFLLG.pdf2.APT1204R7BFLLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247 [B]
séria POWER MOS 7® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 4.7 Ohm @ 1.75A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 135W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 715pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 31nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1200V Detailný popis N-Channel 1200V 3.5A (Tc) 135W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 3.5A (Tc)