APT100GT60B2RG
MicrosemiMicrosemi
APT100GT60B2RG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT100GT60B2RG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 148A 500W SOT247
listoch: APT100GT60B2RG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT100GT60B2RG
Číslo dielu APT100GT60B2RG Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 148A 500W SOT247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4258 pcs Dátový hárok APT100GT60B2RG.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Stav testu 400V, 100A, 4.3 Ohm, 15V Td (zapnuté / vypnuté) pri 25 ° C 40ns/320ns
Prepínanie energie 3.25mJ (on), 3.125mJ (off) séria Thunderbolt IGBT®
Výkon - Max 500W obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Variant Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Standard
Typ IGBT NPT Nabíjanie brány 460nC
Detailný popis IGBT NPT 600V 148A 500W Through Hole Prúd - kolektor pulzovaný (Icm) 300A
Prúd - zberač (Ic) (Max) 148A