APT100GF60JU2
MicrosemiMicrosemi
APT100GF60JU2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT100GF60JU2
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 120A 416W SOT227
listoch: APT100GF60JU2.pdf
  • správa
Špecifikácie APT100GF60JU2
Číslo dielu APT100GF60JU2 Výrobca Microsemi
popis IGBT 600V 120A 416W SOT227 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4062 pcs Dátový hárok APT100GF60JU2.pdf
Napätie - zrýchlenie zberača (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Balík dodávateľov zariadení SOT-227 séria -
Výkon - Max 416W Balík / puzdro ISOTOP
Ostatné mená APT100GF60JU2MI
APT100GF60JU2MI-ND
Prevádzková teplota -
NTC termistor Yes Typ montáže Chassis Mount
Vstupná kapacita (Cies) @ Vce 12.3nF @ 25V vstup Standard
Typ IGBT NPT Detailný popis IGBT Module NPT Single 600V 120A 416W Chassis Mount SOT-227
Prúd - obmedzenie kolektora (Max) 250µA Prúd - zberač (Ic) (Max) 120A