APT1001RBN
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT1001RBN
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1000V 11A TO247AD
listoch: APT1001RBN.pdf
  • správa
Špecifikácie APT1001RBN
Číslo dielu APT1001RBN Výrobca Microsemi
popis MOSFET N-CH 1000V 11A TO247AD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5699 pcs Dátový hárok APT1001RBN.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
technológie MOSFET (Metal Oxide) Balík dodávateľov zariadení TO-247AD
séria POWER MOS IV® Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 5.5A, 10V
Zníženie výkonu (Max) 310W (Tc) obal Tube
Balík / puzdro TO-247-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 2950pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 10V Typ FET N-Channel
Funkcia FET - Napätie pohonu (maximálne RDS zapnuté, min. Rds zapnuté) 10V
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) 1000V Detailný popis N-Channel 1000V 11A (Tc) 310W (Tc) Through Hole TO-247AD
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 11A (Tc)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
APT-HNCC
APT-HNCC
výrobcovia: Altech Corporation
popis: PANEL THERMOSTAT NC HEAT CELSIUS
Skladom: 4371 pcs
Stiahnuť ▼: APT-HNCC.pdf
RFQ
APT10035B2LLG
APT10035B2LLG
výrobcovia: Microsemi
popis: MOSFET N-CH 1000V 28A T-MAX
Skladom: 5932 pcs
Stiahnuť ▼: APT10035B2LLG.pdf
RFQ
APT10035JLL
APT10035JLL
výrobcovia: Microsemi
popis: MOSFET N-CH 1000V 25A SOT-227
Stiahnuť ▼: APT10035JLL.pdf
APT-CNOC
APT-CNOC
výrobcovia: Altech Corporation
popis: PANEL THERMOSTAT NO COOL CEL 10A
Stiahnuť ▼: APT-CNOC.pdf
APT1002RBNG
APT1002RBNG
popis: MOSFET N-CH 1000V 8A TO247AD
Stiahnuť ▼:
APT10035B2FLLG
APT10035B2FLLG
výrobcovia: Microsemi Corporation