1N5267BDO35
MicrosemiMicrosemi
1N5267BDO35 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1N5267BDO35
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE ZENER 75V 500MW DO35
listoch: 1N5267BDO35.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 1N5267BDO35
Číslo dielu 1N5267BDO35 Výrobca Microsemi
popis DIODE ZENER 75V 500MW DO35 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4842 pcs Dátový hárok 1N5267BDO35.pdf
Napätie - Zener (Nom) (Vz) 75V Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 200mA
tolerancia ±5% Balík dodávateľov zariadení DO-35
séria - Výkon - Max 500mW