1N5186US
MicrosemiMicrosemi
1N5186US Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 1N5186US
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
listoch: 1N5186US.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
103 pcs
  • správa
Špecifikácie 1N5186US
Číslo dielu 1N5186US Výrobca Microsemi
popis DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 10192 pcs Dátový hárok 1N5186US.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1.5V @ 9A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení - rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - Doba spätného obnovenia (trr) 150ns
obal Bulk Balík / puzdro B, Axial
Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 175°C Typ montáže Through Hole
Typ diódy Standard Detailný popis Diode Standard 100V 3A Through Hole
Prúd - reverzné únik @ Vr 2µA @ 100V Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 3A
Kapacita @ Vr, F -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
1N5184
1N5184
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE GEN PURP 10KV 100MA SAXIAL
Skladom: 2684 pcs
Stiahnuť ▼: 1N5184.pdf
RFQ
výrobcovia: Microsemi
popis: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Skladom: 11088 pcs
Stiahnuť ▼: 1N5187.pdf
RFQ
popis: DIODE GEN PURP 5KV 100MA AXIAL
1N5062TR
1N5062TR
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE AVALANCHE 800V 2A SOD57
Stiahnuť ▼: 1N5062TR.pdf
popis: DIODE GEN PURP 100V 3A AXIAL
popis: DIODE GEN PURP 7.5KV 100MA AXIAL
popis: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
1N5189US
1N5189US
popis: DIODE GEN PURP 500V 3A D5B
Stiahnuť ▼: 1N5189US.pdf
Stiahnuť ▼: 1N5188US.pdf
popis: DIODE GEN PURP 4KV 100MA AXIAL
popis: DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety