PC28F512P33BFD
Micron TechnologyMicron Technology
PC28F512P33BFD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PC28F512P33BFD
Výrobca / Značka: Micron Technology
Popis produktu IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA
listoch: PC28F512P33BFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1800 pcs
  • správa
Špecifikácie PC28F512P33BFD
Číslo dielu PC28F512P33BFD Výrobca Micron Technology
popis IC FLASH 512M PARALLEL 64EASYBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9726 pcs Dátový hárok PC28F512P33BFD.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 95ns Napätie - Napájanie 2.3 V ~ 3.6 V
technológie FLASH - NOR Balík dodávateľov zariadení 64-EasyBGA (8x10)
séria Axcell™ obal Tray
Balík / puzdro 64-TBGA Ostatné mená 902791
902791-ND
PC28F512P33BF 902791
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Typ pamäte Non-Volatile
Veľkosť pamäte 512Mb (32M x 16) Pamäťové rozhranie Parallel
Formát pamäte FLASH Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 52MHz 95ns 64-EasyBGA (8x10) Frekvencia hodín 52MHz