JS28F512P33BFD
Micron TechnologyMicron Technology
JS28F512P33BFD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JS28F512P33BFD
Výrobca / Značka: Micron Technology
Popis produktu IC FLASH 512M PARALLEL 56TSOP
listoch: JS28F512P33BFD.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
576 pcs
  • správa
Špecifikácie JS28F512P33BFD
Číslo dielu JS28F512P33BFD Výrobca Micron Technology
popis IC FLASH 512M PARALLEL 56TSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8536 pcs Dátový hárok JS28F512P33BFD.pdf
Napísať čas cyklu - slovo, 105ns Napätie - Napájanie 2.3 V ~ 3.6 V
technológie FLASH - NOR Balík dodávateľov zariadení 56-TSOP (14x20)
séria Axcell™ obal Tray
Balík / puzdro 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Ostatné mená 904396
904396-ND
JS28F512P33BF 904396
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Typ pamäte Non-Volatile
Veľkosť pamäte 512Mb (32M x 16) Pamäťové rozhranie Parallel
Formát pamäte FLASH Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis FLASH - NOR Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 40MHz 105ns 56-TSOP (14x20) Frekvencia hodín 40MHz