MXSMLJ75CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ75CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ75CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
listoch: MXSMLJ75CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ75CA
Číslo dielu MXSMLJ75CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6041 pcs Dátový hárok MXSMLJ75CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 83.3V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 75V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 24.8A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15097
1086-15097-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ75CA
popis TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 121V