MXSMLJ60CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ60CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ60CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
listoch: MXSMLJ60CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ60CA
Číslo dielu MXSMLJ60CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5100 pcs Dátový hárok MXSMLJ60CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 66.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 60V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 31A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15077
1086-15077-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ60CA
popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 96.8V