MXSMLJ54CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ54CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ54CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
listoch: MXSMLJ54CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ54CA
Číslo dielu MXSMLJ54CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5546 pcs Dátový hárok MXSMLJ54CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 60V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 54V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 34.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-15061
1086-15061-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ54CA
popis TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 87.1V