MXSMLJ15CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ15CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ15CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
listoch: MXSMLJ15CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ15CA
Číslo dielu MXSMLJ15CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5229 pcs Dátový hárok MXSMLJ15CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 16.7V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 15V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 123A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14981
1086-14981-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ15CA popis TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 24.4V Kapacita @ Frekvencia -