MXSMLJ150CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ150CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ150CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
listoch: MXSMLJ150CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ150CAE3
Číslo dielu MXSMLJ150CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6148 pcs Dátový hárok MXSMLJ150CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 167V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 150V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 12.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14978
1086-14978-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ150CAE3 popis TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 243V Kapacita @ Frekvencia -
Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMLJ14AE3
MXSMLJ14AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Skladom: 4610 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ14AE3.pdf
RFQ
MXSMLJ150CAE3/TR
MXSMLJ150CAE3/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: HI REL TVS
Skladom: 5573 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMLJ150CAE3/TR.pdf
RFQ
MXSMLJ15AE3
MXSMLJ15AE3
popis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Stiahnuť ▼: MXSMLJ15AE3.pdf
MXSMLJ150AE3
MXSMLJ150AE3
popis: TVS DIODE 150V 243V DO214AB