MXSMLJ120CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ120CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ120CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
listoch: MXSMLJ120CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ120CA
Číslo dielu MXSMLJ120CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4974 pcs Dátový hárok MXSMLJ120CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 133V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 120V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 15.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14957
1086-14957-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ120CA
popis TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 193V