MXSMBJ13A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ13A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ13A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
listoch: MXSMBJ13A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ13A
Číslo dielu MXSMBJ13A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3709 pcs Dátový hárok MXSMBJ13A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V
Napätie - porucha (Min) 13V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 27.9A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14021
1086-14021-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ13A popis TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.5V Kapacita @ Frekvencia -