MXLSMLJ7.5CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ7.5CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ7.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ7.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ7.5CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ7.5CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7405 pcs Dátový hárok MXLSMLJ7.5CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8.33V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 7.5V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 232.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12646
1086-12646-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ7.5CAE3
popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.9V