MXLSMLJ64CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ64CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ64CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ64CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ64CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ64CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6193 pcs Dátový hárok MXLSMLJ64CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 71.1V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 64V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 29.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12638
1086-12638-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ64CAE3
popis TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 103V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ7.0A
MXLSMLJ7.0A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 7V 12V DO214AB