MXLSMLJ43CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ43CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ43CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ43CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ43CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ43CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7191 pcs Dátový hárok MXLSMLJ43CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 47.8V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 43V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 43.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12598
1086-12598-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ43CAE3
popis TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 69.4V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ48A
MXLSMLJ48A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Skladom: 7937 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMLJ48A.pdf
RFQ
MXLSMLJ45AE3
MXLSMLJ45AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB