MXLSMLG75CA
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG75CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB
listoch: MXLSMLG75CA.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG75CA
Číslo dielu MXLSMLG75CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6608 pcs Dátový hárok MXLSMLG75CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 83.3V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 75V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 24.8A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12469
1086-12469-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG75CA
popis TVS DIODE 75VWM 121VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 121V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLG75AE3
MXLSMLG75AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Skladom: 7675 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMLG75AE3.pdf
RFQ
MXLSMLG78AE3
MXLSMLG78AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 126V DO215AB