MPLAD15KP60AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP60AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP60AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
listoch: MPLAD15KP60AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP60AE3
Číslo dielu MPLAD15KP60AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5025 pcs Dátový hárok MPLAD15KP60AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 66.7V
Napätie - porucha (Min) 60V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 156A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7289
1086-7289-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP60AE3
popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 96.8V