MPLAD15KP120A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD15KP120A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD15KP120A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD
listoch: MPLAD15KP120A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MPLAD15KP120A
Číslo dielu MPLAD15KP120A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4021 pcs Dátový hárok MPLAD15KP120A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 133V
Napätie - porucha (Min) 120V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 78A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7172
1086-7172-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MPLAD15KP120A popis TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 193V Kapacita @ Frekvencia -