DSB0.5A40
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
DSB0.5A40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSB0.5A40
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO35
listoch: DSB0.5A40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie DSB0.5A40
Číslo dielu DSB0.5A40 Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO35 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5425 pcs Dátový hárok DSB0.5A40.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 500mA
Napätie - porucha DO-35 séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 60pF @ 0V, 1MHz polarizácia DO-204AH, DO-35, Axial
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu DSB0.5A40 Rozšírený popis Diode Schottky 40V 500mA Through Hole DO-35
Konfigurácia diódy 10µA @ 40V popis DIODE SCHOTTKY 40V 500MA DO35
Prúd - reverzné únik @ Vr 650mV @ 500mA Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 40V
Kapacita @ Vr, F -65°C ~ 125°C