APT60D30BG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT60D30BG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT60D30BG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 300V 60A TO247
listoch: APT60D30BG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT60D30BG
Číslo dielu APT60D30BG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 300V 60A TO247 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4589 pcs Dátový hárok APT60D30BG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 60A
Napätie - porucha TO-247 séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-247-2
Prevádzková teplota - prepojenie 38ns Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu APT60D30BG
Rozšírený popis Diode Standard 300V 60A Through Hole TO-247 Konfigurácia diódy 250µA @ 300V
popis DIODE GEN PURP 300V 60A TO247 Prúd - reverzné únik @ Vr 1.4V @ 60A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 300V Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 175°C