APT60D120SG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT60D120SG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT60D120SG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE GEN PURP 1.2KV 60A D3
listoch: APT60D120SG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
90 pcs
  • správa
Špecifikácie APT60D120SG
Číslo dielu APT60D120SG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE GEN PURP 1.2KV 60A D3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15947 pcs Dátový hárok APT60D120SG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 60A
Napätie - porucha D3 [S] séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Prevádzková teplota - prepojenie 400ns Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Výrobné číslo výrobcu APT60D120SG Rozšírený popis Diode Standard 1200V (1.2kV) 60A Surface Mount D3 [S]
Konfigurácia diódy 250µA @ 1200V popis DIODE GEN PURP 1.2KV 60A D3
Prúd - reverzné únik @ Vr 2.5V @ 60A Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 1200V (1.2kV)
Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 175°C