APT24M120L
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT24M120L Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT24M120L
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264
listoch: APT24M120L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie APT24M120L
Číslo dielu APT24M120L Výrobca Microsemi Corporation
popis MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6185 pcs Dátový hárok APT24M120L.pdf
Test napätia 8370pF @ 25V Napätie - porucha TO-264 [L]
Vgs (th) (Max) @ Id 680 mOhm @ 12A, 10V Vgs (Max) 10V
technológie MOSFET (Metal Oxide) séria POWER MOS 8™
Stav RoHS Tube Rds Zap (Max) @ Id, Vgs 24A (Tc)
polarizácia TO-264-3, TO-264AA Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Výrobné číslo výrobcu APT24M120L
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 260nC @ 10V Typ IGBT ±30V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs 5V @ 2.5mA Funkcia FET N-Channel
Rozšírený popis N-Channel 1200V (1.2kV) 24A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole TO-264 [L] Vypustite na zdrojové napätie (Vdss) -
popis MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264 Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C 1200V (1.2kV)
Kapacitný pomer 1040W (Tc)