APT15S20KG
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT15S20KG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: APT15S20KG
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220
listoch: APT15S20KG.pdf
  • správa
Špecifikácie APT15S20KG
Číslo dielu APT15S20KG Výrobca Microsemi Corporation
popis DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5042 pcs Dátový hárok APT15S20KG.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 25A
Napätie - porucha TO-220 [K] séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F - polarizácia TO-220-2
Prevádzková teplota - prepojenie 80ns Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu APT15S20KG
Rozšírený popis Diode Schottky 200V 25A Through Hole TO-220 [K] Konfigurácia diódy 250µA @ 200V
popis DIODE SCHOTTKY 200V 25A TO220 Prúd - reverzné únik @ Vr 830mV @ 15A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 200V Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 150°C