SS110FL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SS110FL-TP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SS110FL-TP
Výrobca / Značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO221AC
listoch: SS110FL-TP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
30000 pcs
  • správa
Špecifikácie SS110FL-TP
Číslo dielu SS110FL-TP Výrobca Micro Commercial Components (MCC)
popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO221AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1889932 pcs Dátový hárok SS110FL-TP.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 850mV @ 1A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Balík dodávateľov zariadení DO-221AC (SMA-FL) rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro DO-221AC, SMA Flat Leads Ostatné mená SS110FL-TPMSTR
Prevádzková teplota - prepojenie -55°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Schottky
Detailný popis Diode Schottky 100V 1A Surface Mount DO-221AC (SMA-FL) Prúd - reverzné únik @ Vr 500µA @ 100V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 1A Kapacita @ Vr, F 110pF @ 4V, 1MHz