SMLJ58CA-QH
SMLJ58CA-QH
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Skladom: 69754 pcs
Stiahnuť ▼: SMLJ58CA-QH.pdf
RFQ
SMLJ58CA
SMLJ58CA
výrobcovia: Bourns, Inc.
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Skladom: 105937 pcs
Stiahnuť ▼: SMLJ58CA.pdf
RFQ
SMLJ58CA-Q
SMLJ58CA-Q
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Stiahnuť ▼: SMLJ58CA-Q.pdf
SMLJ54CAE3/TR13
SMLJ54CAE3/TR13
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Stiahnuť ▼: SMLJ54CAE3/TR13.pdf
SMLJ58CAE3/TR13
SMLJ58CAE3/TR13
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Stiahnuť ▼: SMLJ58CAE3/TR13.pdf
SMLJ58A
SMLJ58A
popis: TVS DIODE 58V 93.6V SMC